Na úvod

Těhotenské, novorozenecké a fotografie miminek

Ceny od 2000,-

Novorozenecký pohled se všemi údaji. Newborn card.

Těhotenské a novorozenecké fotografie patří mezi nejkrásnější. Vážně není krásnějšího období ženy, jako je právě těhotenství. Vzpomínka, jak Vám rostlo bříško je nádherná. Nejideálnější dobou pro focení je 35-38 týden těhotenství. Na fotky s partnerem je dobré se barevně sladit. Můžete vzít botičky pro miminko, fotku z uz.

Při focení novorozeněte, počkáme až miminko usne. Potom zachytíme nevinnost, a úžasný výraz ve tváři. Ideální období pro novorozenecké focení je v prvních dvou týdnech od narození, čím dřív, tím lépe.
Focení miminek probíhá také buď v ateliéru, nebo v exteriéru. Na vašem oblíbeném místě, nebo lokalitu k focení doporučíme.

Ateliér je vybavený tak, aby focení bylo pohodlné. Je zde vždy dostatečně teplo, přebalovací pult či mikrovlnou troubu. S novorozeňátky tady většinou pobydete dvě hodinky, vše se řídí miminkem, aby se nakojilo, v klidu uspalo, a někdy to trvá déle. Je dobré ozvat se nám ještě před porodem, abychom s Vámi počítali, a pak se objednat ihned, jak se miminko narodí.

Každé dítě je originál a v každém věku mohou vzniknout nezapomenutelné fotografie.

Máte zájem o těhotenské, novorozenecké, nebo miminkovské foto?

Volejte
776 068 037

Fotodeko Petr Kov logo

 
Nahoru